Profile
Join date: Apr 23, 2022
About

dünya kupası Kablosuz Canlı Sporlar. Tuttuğunuz takımı pahalı kablo faturaları için para harcamadan canlı izlemek mi istiyorsunuz? Günümüzde spor hayranları, kablolu TV olmadan çevrimiçi spor yayını yapmak için birçok seçeneğe sahiptir.


İyi bir WiFi bağlantısına erişiminiz olduğu sürece, YouTube TV, Hulu + Live TV ve ESPN+ gibi çeşitli hizmetleri kullanarak aksiyon ilerledikçe oyunları izleyebilirsiniz. Canlı spor izlemek isteyen kordon kesiciler için en iyi seçenekleri inceleyelim.


Hangi canlı spor yayın hizmeti sizin için doğru.


Özel yayın sözleşmeleri ve kesinti kısıtlamaları nedeniyle canlı spor yayını yapmak zor olabilir. Sizin için en iyi yayın hizmeti, nerede yaşadığınıza ve hangi takımları izlemek istediğinize bağlıdır.


dünya kupası Kablosuz Canlı Sporlar. Tuttuğunuz takımı pahalı kablo faturaları için para harcamadan canlı izlemek mi istiyorsunuz? Günümüzde spor hayranları, kablolu dünya kupası programı TV olmadan çevrimiçi spor yayını yapmak için birçok seçeneğe sahiptir.


Herhangi bir canlı yayın hizmetine taahhütte bulunmadan önce, bölgenizde istediğiniz oyunları görebildiğinizden emin olun. Takımınızın sezon için yayın programına ilişkin hızlı bir internet araması, takımın maçlarını hangi ağların gösterdiği hakkında size bir fikir verecektir.


Hangi ağları aradığınızı öğrendikten sonra, hangi akış hizmetlerinin bu ağları sunduğunu kontrol edebilirsiniz. Ancak, bazı canlı akış hizmetleri yayınlarını bölgeye göre sınırlayabileceğinden, bölgenizdeki kesinti kısıtlamalarını araştırmanız önemlidir.


Aşağıda, çevrimiçi canlı spor yayını yapmanın farklı yolları bulunmaktadır.


ABC, CBS, FOX ve NBC gibi büyük ağların bölgeye özgü yerel ortakları vardır. Bu yerel ağlar, NFL, NBA, MLB ve NHL gibi profesyonel liglerden çok sayıda canlı oyun yayınlıyor. Ayrıca yerel ağlarda çok sayıda kolej oyunu bulabilirsiniz.


Bölgenizdeki bir yerel ağı izlemek için yalnızca bir dijital TV antenine ihtiyacınız olabilir. Ancak, Sling TV ve YouTube TV gibi bazı canlı akış hizmetleri, abonelere hizmetleri aracılığıyla yerel ağlara erişim sunar.

Bölgesel Spor Ağları veya RSN'ler, kolej maçlarının yanı sıra canlı profesyonel oyunlar bulmak için en iyi yerlerden bazılarıdır. Çoğu RSN, kesinti kısıtlamalarına tabidir, bu nedenle belirli bir takımı izlemeye çalışırken nerede yaşadığınız önemlidir.


Farklı akış hizmetleri, farklı RSN'lere erişmenizi sağlar. Örneğin, şu anda Bally Sports ağlarını taşıyan tek akış hizmeti AT&T TV'dir. Çoğu oyun için tek bir RSN ile yayın sözleşmesi olan belirli bir ekiple ilgileniyorsanız, RSN'nin kaydolduğunuz yayın paketine dahil edileceğinden emin olun.

Danielle White
More actions